fbpx

ПАРАЛИЈА лето 2024 Грција

Олимписка Ривиера

9 НОЌЕВАЊА БЕЗ ПРЕВОЗ!

ПАРАЛИЈА лето 2024: Во Паралија е најпознатото туристичко место во северниот дел на Грција и Олимпискиот регион, на само 70км од Солун кон Атина. Се наоѓа на брегот од Егејското море и има убави плажи со топло море и пријатна клима. Паралија има богат ноќен живот, многу кафулиња и дискотеки, а една од главните каректеристики е широкиот асортиман на продавници и бутици. Живописно, атрактивно со долга песочна плажа, природна убавина, совршена туристичка организација и њубезни домакини. Оваа место нуди разновидна забава, екскурзии, крстарења, ноќна забава, многу ресторани, таверни, кафулиња и бутици.

ПАРАЛИЈА лето 2024 Грција | Олимписка ривиера | Paralia Leto Vila Simos 1

Вилата се наоѓа во централниот дел на градот. Одалеченост од плажата е околу 150 метри и 100 метри од центарот на Паралија. Поседува двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, на прв и трет спрат. Четворокреветните студија поседуваат два француски кревети. Студијата поседуваат една просторија, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило и клима (се доплаќа). За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила SIMOS08.06.
17.06.
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
15.09.
24.09.
Број на ноќевања999999999999
Студио 02 наем215250290340395450450450390330270210
Студио 03 наем240280330380440490490490430370305245
Студио 04 наем265310360410470520530530460405345270
  • Климата се доплаќа по студио/апартман;

ПАРАЛИЈА лето 2024

ПАРАЛИЈА лето 2024 Грција | Олимписка ривиера | Paralia Leto Vila Simos 1 Вилата се наоѓа во централниот дел на градот. Одалеченост од плажата е околу 150 метри и 100 метри од центарот на Паралија. Поседува двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, на прв и трет спрат. Четворокреветните студија поседуваат два француски кревети. Студијата поседуваат една просторија, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило и клима (се доплаќа). За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила SIMOS08.06.
17.06.
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
15.09.
24.09.
Број на ноќевања999999999999
Студио 02 наем215250290340395450450450390330270210
Студио 03 наем240280330380440490490490430370305245
Студио 04 наем265310360410470520530530460405345270
  • Климата се доплаќа по студио/апартман;

ПАРАЛИЈА лето 2024

email offers