fbpx

ПОЛИХРОНО лето 2023 Грција

Халкидики, Касандра (прв крак)

9 НОЌЕВАЊА БЕЗ ПРЕВОЗ!

ПОЛИХРОНО лето 2023: Се наоѓа на првиот крак од Халкидики-Касандра, на 98 километри југоисточно од Солун. Градот е опкружен со бујна медитеранска вегетација сместен на една од најубавите песочни плажи на Халкидики и претставува пријатно место за одмор со деца. Улицата покрај брегот е преполна со ресторани, таверни, кафе барови, голем број продавници, супермаркети, пекари и рентакар агенции.

ПОЛИХРОНО лето 2023 Грција | Халкидики | Polihrono Pepi 6

Вилата се наоѓа на околу 350 метри од плажата во Полихроно и 150 метри од центарот. Поседува двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни апартмани, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило, клима (се доплаќа). Во четворокреветните апартмани има брачен кревет или два единечни кревети, плус еден или два каучи/софа. Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила Pepi11.06.
20.06.
20.06.
29.06.
29.06.
08.07.
08.07.
17.07.
17.07.
26.07.
26.07.
04.08.
04.08.
13.08.
13.08.
22.08.
22.08.
31.08.
31.08.
09.09.
09.09.
18.09.
ноќевања99999999999
Студио 02 наем220245280330370395395395380290270
Студио 03 наем240270295350390420420420400310290
Апартман 04 наем (2+2)260290310370410450450450420330310

  • Климата се доплаќа 5 евра на ден по студио/ апартман

email offers