fbpx

ЛЕФКАДА лето 2024 Грција

Нидри, Јонски брег

9 НОЌЕВАЊА БЕЗ ПРЕВОЗ!

ЛЕФКАДА лето 2024: Припаѓа на групата Јонски острови, северно се наоѓа островот Крф а јужно Кефалонија и Итака. Нидри е живописно место кој се наоѓа на југоисток од островот, сместен долж убава плажа опкружена со бујна вегетација. Има една голема улица преполна со кафе барови, ресторани и продавници.

ЛЕФКАДА лето 2024 Грција | Јонски брег | Parga Vila Evis 16 1

Вилата се наоѓа на околу 300 метри од центалниот дел на градот и околу 350 метри до градската плажа во Нидри. Поседува двокреветни и трокреветни студија. Студијата се опремени со два или три кревети (брачен кревет или два одвоени и еден единечен кревет), кујнски дел, купатило ТВ, тераса или балкон и клима која се доплаќа. Постелнината се менува на 5 дена. Гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила GEORGE06.06.
15.06.
15.06.
24.06.
24.06.
03.07.
03.07.
12.07.
12.07.
21.07.
21.07.
30.07.
30.07.
08.08.
08.08.
17.08.
17.08.
26.08.
26.08.
04.09.
04.09.
13.09.
13.09.
22.09.
ноќевања999999999999
Студио 02 наем240295375420495575595595575480420375
Студио 03 наем265330420470555635655655635555470420
  • Kлимата се доплаќа по студио/апартман

ЛЕФКАДА лето 2024

ЛЕФКАДА лето 2024 Грција | Јонски брег | Parga Vila Evis 16 1 Вилата се наоѓа на околу 300 метри од центалниот дел на градот и околу 350 метри до градската плажа во Нидри. Поседува двокреветни и трокреветни студија. Студијата се опремени со два или три кревети (брачен кревет или два одвоени и еден единечен кревет), кујнски дел, купатило ТВ, тераса или балкон и клима која се доплаќа. Постелнината се менува на 5 дена. Гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила GEORGE06.06.
15.06.
15.06.
24.06.
24.06.
03.07.
03.07.
12.07.
12.07.
21.07.
21.07.
30.07.
30.07.
08.08.
08.08.
17.08.
17.08.
26.08.
26.08.
04.09.
04.09.
13.09.
13.09.
22.09.
ноќевања999999999999
Студио 02 наем240295375420495575595595575480420375
Студио 03 наем265330420470555635655655635555470420
  • Климата се доплаќа на ден по студио / апартман

ЛЕФКАДА лето 2024

email offers