ШОК ЦЕНИ

ДИОНИСОС Грција лето 2021

Халкидики, Касандра (прв крак)

Дионисос Грција е оддалечен 50 километри од Солун и 3 километри од најблискиот град Неа Мудања. Местото е раширено по должина на една од најубавите песочни плажи во тој регион во кое се наоѓа и преубаво шеталиште со многу цвеќиња. Местото има одлична сообраќајна врска со Солун а до најблискиот град Неа Мудања се стигнува и пеш за 20- тина минути. Идеално место за оние кои бараат мир и фамилии со деца.

  • ВИЛA АФРОДИТА - ДИОНИСОС
  • ЦЕНИ И ТЕРМИНИ
  • ФОТОГРАФИИ
  • МАПА

Вилата се наоѓа во самиот центар на местото, на околу 120 метри од плажата. Поседува двокреветни студија, кујнски дел, тераса, купатило. Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената. Напомена: Вила Афродита, не поседува клима уред.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила
AFRODITA
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
број на ноќевања9999999999
Студио 02 наем180230250305350350350305250180
Апартман 04 наем (2+2)265315345405425425425405345265

  • Вила AFRODITA не поседува клима уред