ШОК ЦЕНИ

СИВОТА Грција лето 2021

Јонски брег

СИВОТА Грција е сликовито место е сместен на Јонскиот брег, опкружено со бујна вегетација, песочни плажи кои ги заплискуваат води од чисто тиркизно море. Сивота се наоѓа помеѓу Игуменица и Парга, позната по скриените плажи и мали заливи. Местото е амфитеатрално распоредено, и благо се спушта спрема централното шеталиште. Идеално месо од каде може лесно да се посети Крф и Парга.

  • ВИЛA LONG SUMMER - СИВОТА
  • ЦЕНИ И ТЕРМИНИ
  • ФОТОГРАФИИ
  • МАПА

Вилата се наоѓа на 450 метри од плажата Завиа и околу 700 метри од пристаништето. Поседува сопствен паркинг. Поседува трокреветни и четворокреветни апартмани, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило, клима (со доплата) Апартманите се со две простории. Спална соба каде има два кревети, дневен престој со кујнски дел каде има еден или два кревети на расклопување. Постелнината се менува на половина смена. Гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила
LONG SUMMER
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
број на ноќевања9999999999
Апартман
03 наем (2+1)
280300330395415415415395330260
Апартман
04 наем (3+1)
295315345410430430430410345275

  • Kлимата се доплаќа по студио/апартман