ШОК ЦЕНИ

НЕИ ПОРИ Грција лето 2020

Олимписка Ривиера

Неи Пори Грција ексклузивното летувалиште се наоѓа во подножјето на планината Олимп. Долга и широка песочна плажа, убаво уредена, топло и чисто море, широки улици, голем број хотели, ресторани, кафе барови, супермаркети, пекари, забавен парк за деца. Близината на Платамона овозможува да дел од одморот го искористите за посета на оваа живописно место. За Вашиот одмор е одбрана вила која е во близина на плажата и нуди квалитет и конфор за целото време на престој.

  • ВИЛA EFTIMIJA - НЕИ ПОРИ
  • ЦЕНИ И ТЕРМИНИ
  • ФОТОГРАФИИ
  • МАПА

Вилата се наоѓа на 200 метри од плажата во Неи Пори. Поседува двокреветни и трокреветни студија, четворокреветни и петтокреветни дуплекс апартмани, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило и клима(се доплаќа). За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила
EFTIMIJA
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
број на ноќевања99999999
Студио 02 наем225285325325325285225160
Студио 03 наем250315350350350315250180
Апартман 04 дуплекс наем365445500500500445365275
Апартман 05 дуплекс наем385465515515515465385290

  • Kлимата се доплаќа 5 евра од ден по студио/апартман