ШОК ЦЕНИ

ЛОНГОС Грција лето 2020​

Пелопонез

Лонгос Грција – мало место кој се наоѓа на северозападниот дел на Пелопонез, оддалечен од третиот по големина град во Грција- Патра околу 30 км. Привилегија е да се престојува на Пелопонез а да има можност да се посетат древните локалитети: Олимпија, Микена, Епидаурус… Плажата во Лонгос е песочно-шљунковита со кристално чиста вода.

  • ВИЛA АРТЕМИДА - ЛОНГОС
  • ЦЕНИ И ТЕРМИНИ
  • ФОТОГРАФИИ
  • МАПА

Сместена во мирен дел од градот Лонгос, идеална за одмор, препорачлива за фамилија со деца. Вилата е одалечена околу 50 метри од плажа. На ололу 7-8 мин пешачење има бројни кафе барови, таверни и ресторани. Вилата поседува двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија. Четворокреветните студија поседуваат француски кревет и кревети на спрат. Сите студија се опремени со кујна, купатило, ТВ и клима со доплата. Постелнината се менува на 5 дена. Гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила
ARTEMIDA
19.06.
28.06.
28.06.
07.07.
07.07.
16.07.
16.07.
25.07.
25.07.
03.08.
03.08.
12.08.
12.08.
21.08.
21.08.
30.08.
30.08.
08.09.
08.09.
17.09.
број на ноќевања9999999999
Студио 02 наем195230250300350350350300250175
Студио 03 наем220250280330370370370330280200
Студио 04 наем250275305370395395395370305235

  • климата се доплаќа 5 евра на ден по студио