ШОК ЦЕНИ

ВРАХОС Грција лето 2021

Јонски брег

Врахос Грција е преубаво мало место со долга песочна плажа кој се наоѓа на 30км од Превеза. Плажата е долга 3 км и е една од најпопуларните и најпосетуваните плажи во овој дел од Грција. Местото е покрај плажата со кристално чиста море, бројни ресторани, кафе барови, и супермаркети.

  • ВИЛA PHILOXENIA - ВРАХОС
  • ЦЕНИ И ТЕРМИНИ
  • ФОТОГРАФИИ
  • МАПА

Оваа вила се наоѓа во мирниот дел од Врахос, повлечена од главната улица. Далечина од плажа 120 метри. Студијата се опремени со два или три кревети, со можност за дополнителен кревет кој е на расклопување, кујнски дел, тераса, ТВ, купатило, клима (се доплаќа). Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила
PHILOXENIA
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
број на ноќевања9999999999
Студио 02 наем205240260310360360360310260185
Студио 03 наем235265295345385385385345295215
Студио 03+1 наем270295325390415415415390325255

  • Климата се доплаќа 5 евра на ден по студио