fbpx

ЛЕФКАДА лето 2023 Грција

Нидри, Јонски брег

9 НОЌЕВАЊА БЕЗ ПРЕВОЗ!

ЛЕФКАДА лето 2023: Припаѓа на групата Јонски острови, северно се наоѓа островот Крф а јужно Кефалонија и Итака. Нидри е живописно место кој се наоѓа на југоисток од островот, сместен долж убава плажа опкружена со бујна вегетација. Има една голема улица преполна со кафе барови, ресторани и продавници.

ЛЕФКАДА лето 2023 Грција | Јонски брег | Parga Vila Evis 16 1

Вилата се наоѓа на околу 300 метри од центалниот дел на градот и околу 350 метри до градската плажа во Нидри.  Поседува двокреветни и трокреветни студија.  Студијата се опремени со два или три кревети ( брачен кревет или два одвоени  и еден единечен кревет) , кујнски дел, купатило ТВ, тераса или балкон и клима која се доплаќа. Постелнината се менува на 5 дена. Гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила GEORGE09.06.
18.06.
18.06.
27.06.
27.06.
06.07.
06.07.
15.07.
15.07.
24.07.
24.07.
02.08.
02.08.
11.08.
11.08.
20.08.
20.08.
29.08.
29.08.
07.09.
07.09.
16.09.
ноќевања99999999999
Студио 02 наем340360380450465470470450395365350
Студио 03 наем360380395470490490490470425390370

  • Климата се доплаќа на ден по студио / апартман

ЛЕФКАДА лето 2023 Грција | Јонски брег | Lefkada Vila Stela 2Сместена во мирен дел од градот, со преубав двор и базен. Идеална за одмор, на одалеченос од 400 метри од плажа. На околу 300 метри има бројни ресторани и супермаркети. Вилата поседува двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија и четворокреветни дуплекс апартмани. Во четворокреветните студија, четвртото легло е фотеља на расклопување. Сите студија и апартмани имаат опремена кујна, купатило, ТВ и клима со доплата. Постелнината се менува на 5 дена. Гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

Вила
STELA
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
број на ноќевања9999999999
Студио 02 наем205240260310360360360310260185
Студио 03 наем235265295345385385385345295215
Студио 04 наем270295325390415415415390325255
Апартман 04 дуплекс наем355410435505540540540505435340

  • Климата се доплаќа 5 евра на ден по студио / апартман

email offers