fbpx

ХАНИОТИ лето 2024 Грција

Халкидики, Касандра (прв крак)

9 НОЌЕВАЊА БЕЗ ПРЕВОЗ!

ХАНИОТИ лето 2024: Се наоѓа на источниот брег на полуостровот Касандра, живописно одморалиште на 100 километри од Солун. Централниот плоштад опколен со зеленило станува епицентар на настаните во текот на вечерта. Од плоштадот се протегаат тесни улички, полни со продавници, продавници за сувенири, таверни и традиционални грчки ресторани. Ханиоти е горд на својата долга песочна плажа, граничи со зелен парк. Плажата нуди лежалки и чадори за изнајмување, како и различни спортови на вода.

ХАНИОТИ лето 2024 Грција | Халкидики | Hanioti leto Vila Tania 1Вилата се наоѓа на околу 100 метри од плажата во Ханиоти и 150 метри од центарот. Поседува двокреветни, трокреветни  и четирикреветни студија ( кај четирикреветните студија има два брачни кревети ) , кујнски дел, ТВ, купатило, клима ( вклучена во цена ). Сите студија се наоѓаат на приземје.  Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

08.06.
17.06
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
15.09.
24.09.
Број на ноќевања999999999999
Студио 02 наем320395490535650710710710655530395320
Студио 03 наем345430525580685770770770710580430350
Студио 04 наем (2+2)375470570630730840840840780630470390
  • Климата е вклучена во цената

ХАНИОТИ лето 2024

ХАНИОТИ лето 2024 Грција | Халкидики | Hanioti leto Vila Tania 1Вилата се наоѓа на околу 100 метри од плажата во Ханиоти и 150 метри од центарот. Поседува двокреветни, трокреветни  и четирикреветни студија ( кај четирикреветните студија има два брачни кревети ) , кујнски дел, ТВ, купатило, клима ( вклучена во цена ). Сите студија се наоѓаат на приземје.  Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

08.06.
17.06
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09.
15.09.
15.09.
24.09.
Број на ноќевања999999999999
Студио 02 наем320395490535650710710710655530395320
Студио 03 наем345430525580685770770770710580430350
Студио 04 наем (2+2)375470570630730840840840780630470390
  • Климата е вклучена во цената

ХАНИОТИ лето 2024

email offers