proinfo

8 март во Требиње – Мостар – Херцег Нови

8 март во Требиње-Мостар ХЕРЦЕГ НОВИ – ФЕСТИВАЛ НА МИМОЗИТЕ Автобуски превоз 2 Ноќевања со појадок Разглед на Требиње со локален туристички водич Посета на Херцег Нови и фестивалот на мимозите РЕЗЕРВИРАЈ Име и презиме Дестинација —ОпатијаЗлатиборКападокијаВиена Број на возрасни патници Број на деца 0-2 години Број на деца од 2-12 години Телефонски Број 1 …

8 март во Требиње – Мостар – Херцег Нови Read More »

8 март во Сребрено езеро – Белград – Ниш – Тумане

8 март во Сребрено езеро Србија МАНАСТИР ТУМАНЕ – ГОЛУБАЧКИ ГРАД – БЕЛГРАД – НИШ Автобуски превоз 2 Ноќевања со појадок Посета и разгледување на манастирот Тумане Посета на Голубачки град и Ниш РЕЗЕРВИРАЈ Име и презиме Дестинација —ОпатијаЗлатиборКападокијаВиена Број на возрасни патници Број на деца 0-2 години Број на деца од 2-12 години Телефонски …

8 март во Сребрено езеро – Белград – Ниш – Тумане Read More »

8 март во Будимпешта – Сент Андреа – Дунав

8 март во Будимпешта СЕНТ АНДРЕА – КРСТАРЕЊЕ ПО ДУНАВ Автобуски превоз 2 Ноќевања со појадок Разглед на Будимпешта со локален водич Посета на трговскиот центар Campona РЕЗЕРВИРАЈ Име и презиме Дестинација —ОпатијаЗлатиборКападокијаВиена Број на возрасни патници Број на деца 0-2 години Број на деца од 2-12 години Телефонски Број 1 ден: 3.3.2022 2 ден: …

8 март во Будимпешта – Сент Андреа – Дунав Read More »

Нова година 2022 Белград – Нови Сад

Нова година 2022 Белград – Нови Сад ФАКУЛТАТИВЕН ИЗЛЕТ ДО НОВИ САД РЕЗЕРВИРАЈ 1 ден: 31.12.2021 год. 2 ден: 1.1.2022 год. 3 ден: 2.1.2022 год. Поаѓање за Србија во  00:30 часот од Штип, паркингoт пред Новата Пошта, во  02:00 часот од Скопје, паркингот пред хотел ВИП. Патот води преку граничниот премин Табановце со попатни паузи …

Нова година 2022 Белград – Нови Сад Read More »

Платамона Грција

ПЛАТАМОНА – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција

РАСПРОДАДЕНО ШОК ЦЕНИ ПЛАТАМОНА Грција лето 2022 Олимписка Ривиера Локација: Олимписка ривиера, Грција Платамона Грција – ексклузивното летувалиште се наоѓа во подножјето на планината Олимп. Во овој дел на Егејското крајбрежје оваа место е најстара туристичка дестинација, топло море и културно богатствo. Бројни туристички и угостителски објекти, и медитеранската клима, пружаат незаборавен одмор за сите …

ПЛАТАМОНА – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција Read More »

Олимпик бич Грција

ОЛИМПИК БИЧ – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција

РАСПРОДАДЕНО ШОК ЦЕНИ ОЛИМПИК БИЧ Грција лето 2022 Олимписка Ривиера Локација: Олимписка ривиера, Грција Олимпик бич Грција (Олимписка ривиера), одалечен 3 километри од Паралиа а поврзано со неа со шеталиште по должина на плажата. Многубројните таверни, ресторани, продавници даваат посебен колорит на оваа летувалиште. Претставува мирно место за одмор, погоден за семеен туризам со долга …

ОЛИМПИК БИЧ – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција Read More »

Неи Пори Грција

НЕИ ПОРИ – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција

РАСПРОДАДЕНО ШОК ЦЕНИ НЕИ ПОРИ Грција лето 2022 Олимписка Ривиера Локација: Олимписка ривиера, Грција Неи Пори Грција ексклузивното летувалиште се наоѓа во подножјето на планината Олимп. Долга и широка песочна плажа, убаво уредена, топло и чисто море, широки улици, голем број хотели, ресторани, кафе барови, супермаркети, пекари, забавен парк за деца. Близината на Платамона овозможува …

НЕИ ПОРИ – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција Read More »

Кокино неро Грција 2020

КОКИНО НЕРО – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција

РАСПРОДАДЕНО ШОК ЦЕНИ КОКИНО НЕРО Грција лето 2022 Олимписка Ривиера Локација: Олимписка ривиера, Грција Кокино Неро Грција е мала населба, сместена во подножјето на планината Оса, во областа Тесалија одалечено околу 40 км од Лариса и исто толку јужно од Неи Пори. Името на местото во превод значи “Црвена вода“ а го добива по минералните …

КОКИНО НЕРО – ОЛИМПИСКА РИВИЕРА | ШОК ЦЕНИ Грција Read More »

Велика Грција

ВЕЛИКА – Олимписка ривиера | ШОК ЦЕНИ Грција

РАСПРОДАДЕНО ШОК ЦЕНИ ВЕЛИКА Грција лето 2022 Олимписка Ривиера Локација: Олимписка ривиера, Грција Велика Грција е мала туристичка населба која се наоѓа во регионот на Лариса (Тесалија) на околу 150 км јужно од Солун. Плажата во овој регион е долга 11 км и се протега низ три туристички населби, Велика, Сотирица и Агиокампос. Покрај шеталиштето …

ВЕЛИКА – Олимписка ривиера | ШОК ЦЕНИ Грција Read More »